9.4 C
İstanbul
20 Nisan 2024, Cumartesi
Kızılay Web Banner 728X090

Sarıgül Erzincan’da dengeleri değiştirdi

Türkiye Değişim Hareketi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Erzincan’dan milletvekili adayı olarak gösterilmesi sonrasında AKP’nin Erzincan’da oy kaybına uğradığı yapılan araştırmalara yansımaya başladı. Araştırma sonuçlarına göre AKP %6.8 oy kaybederken CHP’nin oyu %25.5 arttı.

Türkiye Değişim Hareketi İstanbul İl Başkanı Av. Aziz Bingöl’ün yaptığı açıklamada alınan bilgileri destekler nitelikte. Av. Aziz Bingöl’ün açıklaması ise şöyle:

“Baba Ocağımızdaki seçim çalışmalarımıza 12 Nisan itibariyle başladık. Esasında seçim çalışmamız diye adlandırmak eksik olur. Nitekim Genel Başkanımız, halkımıza her zaman dokunan bir lider olmuştur. Siyasi geçmişinde, Erzincan’da görev almamış olsa bile Erzincan’a her zaman el veren biri olmuştur. 12 Nisan’da Erzincan’a gelen yolları kapatan, 5 kilometrelik yolu 3.5 saatte aşabilmemize sebep olan coşkulu ve heyecanlı binlerce milletimizle kavuşmamızın onurunu yaşadık. Halkımızın koşarak “Çare Sarıgül” nidalarıyla Genel Başkanımıza koşması ve Genel Başkanımızın kollarını açarak onlara doğru yürümesiyle meydana gelen kucaklaşma tablosu 2023 Seçimlerinin “ikon” videosu olarak hatıralarda yer alacaktır. 14 Mayıs’a kadar hiçbir siyasi farkı gözetmeksizin sıkmadığımız el kalmayacak, inanıyoruz ki değerli can hemşerilerimizin teveccühüyle milletvekilliğini kazanacağız. Seçim sonrasında göreceğiz ki Erzincan kazanacak !”

Türkiye Değişim Hareketi’ne ve Av. Aziz Bingöl’e 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek seçimler için Global Media ailesi olarak başarılar dileriz…

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,913TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles